9.9 C
Nisko
czwartek, 22 lutego, 2024

Koncept Muzyczny

Cykl koncertów najciekawszych wykonawców i formacji zaznaczających się wyraźnie na polskiej scenie muzycznej. Zapraszamy artystów oryginalnych, prezentujących dobrą, zróżnicowaną muzykę, która współgra z wartościowym tekstem.

Koncept Muzyczny - Mikromusic
Niżański Festiwal Łowiecki 2022

Festiwal Kultury Łowieckiej

Festiwal ma swoje źródła w „Niżańskim Pikniku Łowieckim”, zorganizowanym w 2017 r. Impreza szybko przerodziła się w NIŻAŃSKI FESTIWAL KULTURY ŁOWIECKIEJ będący wielkim świętem ludzi związanych pasją z lasem.

Festiwal „W Krainie Baśniowej Piosenki”

Festiwal został po raz pierwszy zorganizowany w 2018 r. Ideą festiwalu jest popularyzacja utworów o tematyce bajkowej oraz stworzenie przyjaznych warunków do prezentacji dorobku artystycznego solistów. Festiwal ma zasięg ogólnopolski.

Festiwal Baśniowej Piosenki
Koncert Kapel Ludowych „Na Straży Tradycji”

Koncert Kapel Ludowych „Na Straży Tradycji”

Celem organizatorów wydarzenia jest tworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń kapel i twórców ludowych.

Przegląd Tańca Sportowego „Zapasy Taneczne”

W przeglądzie o zasięgu ogólnopolskim i charakterze konkursowym biorą udział zespoły tańca sportowego w różnych kategoriach tanecznych z uwzględnieniem kategorii wiekowych.

Przegląd Tańca Sportowego „Zapasy Taneczne”
Majówka Teatralna

Majówka Teatralna

Kilka majowych dni zamienia się w Nisku w święto teatru. Po raz pierwszy impreza została zorganizowana w 2022 r. Jej program wypełniają przedstawienia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Widowiska

Autorskie projekty artystyczne, oparte na oryginalnych scenariuszach, prezentujące talenty i dokonania twórcze uczestników zajęć artystycznych NCK „Sokół”.

Widowisko - Sztuka Na Warsztat

Ułatwienia dostępu