9.2 C
Nisko
środa, 24 kwietnia, 2024

ZWYCIĘZCY „ZAPASÓW TANECZNYCH 2023”

Udostępnij

Kolejna edycja Zapasów Tanecznych już za nami. XVI Przegląd Zespołów Tańca Sportowego odbył się 3 marca 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nisku.

Pasjonaci tańca prezentowali swoje umiejętności w trzech kategoriach tanecznych: „cheerleaderek”, „show dance” oraz w „innych formach tańca”. Ostatnia kategoria taneczna wprowadzona została jako odpowiedź na potrzebę uwzględnienia w konkursie układów tanecznych charakterystycznych dla disco dance, disco show oraz hip – hopu.  Do udziału w przeglądzie zgłosiło się 27 zespołów z Podkarpacia i Lubelszczyzny. Gościnnie zaprezentowały się zespoły Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”.

Poniżej przedstawiamy wynik. Jury w składzie: Justyna Stasiak – PRZEWODNICZĄCA JURY, Teresa Świdecka – Węglarz i Lidia Zastawna postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienie:


kategoria taneczna: CHEERLEADERKI
kategoria wiekowa I (9 – 12 lat)


I Nagroda
BIESZCZADZKA AKADEMIA CHEERLEADERS GR V Z UKS CHEERLEADERS USTRZYKI DOLNE

II Nagroda
BIESZCZADZKA AKADEMIA CHEERLEADERS GR VI Z UKS CHEERLEADERS USTRZYKI DOLNE

III Nagroda
ISKIERKI Z GOSIR W JEDLICZU


kategoria taneczna: CHEERLEADERKI
kategoria wiekowa II (13 – 18 lat)


I Nagroda
LILIA LEŻAJSK Z AKADEMII GIMNASTYTKI I SPORTU W LEŻAJSKU

II Nagroda
BIESZCZADZKA AKADEMIA CHEERLEADERS GR VII Z UKS CHEERLEADERS USTRZYKI DOLNE


kategoria taneczna: SHOW DANCE
kategoria wiekowa I (9 – 12 lat)


I Nagroda
ISKIERKA ŁAŃCUT Z ŁAŃCUCKIEGO STOWARZYSZENIA WSPIERANIA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ „GEST”

II Nagroda
SARDIAN „A” Z GCK W JEŻOWEM

III Nagroda
SARDIAN „B” Z GCK W JEŻOWEM

Wyróżnienie
ZESPÓŁ TANECZNY ELEMENT I Z GOKSTIR W JAROCINIE


kategoria taneczna: SHOW DANCE
kategoria wiekowa II (13 – 18 lat)


I Nagroda
ISKIERKA ŁAŃCUT Z ŁAŃCUCKIEGO STOWARZYSZENIA WSPIERANIA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ „GEST”

II Nagroda
TEATR TAŃCA „AleToNic” Z SCK W MIELCU

III Nagroda
SARDIAN „C” Z GCK W JEŻOWEM


kategoria taneczna: INNE FORMY TAŃCA
kategoria wiekowa I (9 – 12 lat)


I Nagroda
FREAK DANCE KIDS Z FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW

II Nagroda
FREAK DANCE DIAMONDS Z FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW

III Nagroda
VENUS Z GCKCIS W CHORKÓWCE


kategoria taneczna: INNE FORMY TAŃCA
kategoria wiekowa II (13 – 18 lat)


I Nagroda –  FREAK DANCE JUNIOR Z FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW

II Nagroda – FREAK DANCE CRYSTALS Z FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW

III Nagroda – NOVA Z MDK W BIŁGORAJU


Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok !

FOTORELACJA Z ZAPASÓW TANECZNYCH 2023

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

Pocztówka z Niska – scrapbooking dla najmłodszych.

W dniach 15 i 16.04.2024 r, Niżańskie Centrum Historii...

Stroik wielkanocny – warsztaty

Wiosna zawitała na dobre w Domu Kultury Zarzecze ! Wczoraj...

Wielkanocne warsztaty – włóczkowi przyjaciele/ gliniany zajączek

Z radością dzielimy się podsumowaniem dwóch pierwszych warsztatów wielkanocnych...

OTWARCIE WYSTAWY „Z CZTERECH ZAKĄTKÓW ŚWIATA”

W sobotę, 24 marca 2024 r., w Niżańskim Centrum...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu