9.2 C
Nisko
środa, 17 kwietnia, 2024

Spektakl „Kłamstwo” – BILETY WYPRZEDANE

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklem „Kłamstwo” udało nam się zorganizować drugi termin ! Serdecznie zapraszamy Państwa 4 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 ! Szczegóły poniżej.


Kłamstwo to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie… kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie? On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa… Słowa, które tną. Jak brzytwa. A tonący?… No właśnie.

Metaforycznie udało się tu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ale zawiera racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.

Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada wymienna. W Nisku wystąpią:  Adrianna Biedrzyńska, Izabela Gwizdak, Piotr Szwedes,
Sambor Czarnota

Reżyseria: Wojciech Malajkat


CZWARTEK | 4 KWIETNIA 2024 | GODZ. 17.00
sala widowiskowa Niżańskiego Centrum Kultury SOKÓŁ
Czas trwania: 115 min. z przerwą

* BILETY NA SPEKTAKL NA GODZ. 19.00 WYPRZEDANE !!!!


BILETY – 70 zł (przedsprzedaż) | 80 zł (w dniu spektaklu)
Sprzedaż stacjonarna – sekretariat NCK SOKÓŁ
BILETY ONLINE <<>> Biletomat.pl

Data

kwi 04 2024
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Koszt

70 zł w przedsprzedaży | 80 zł w dniu spektaklu

Lokalizacja

Niżańskie Centrum Kultury Sokół
Tadeusza Kościuszki 9, Nisko
Kategoria

Ułatwienia dostępu