15.4 C
Nisko
środa, 12 czerwca, 2024

WARSZTATY WOKALNO – AKTORSKIE

Udostępnij

Niżańskie Centrum Kultury SOKÓŁ serdecznie zaprasza na Feryjne Warsztaty Wokalno-Aktorskie, które poprowadzą profesjonalni instruktorzy – Adam Czapla i Jerzy Grzechnik.


8.02 2024 r., godz. 11.00 – 17.15
NCK SOKÓŁ, ul. Tadeusza Kościuszki 9 w Nisku
CENA: 200 zł

SPOSÓB I TERMIN PŁATNOŚCI:
płatność przelewem, na konto: 34 9434 1025 2006 1603 9957 0001, tytułem: „imię i nazwisko uczestnika warsztatów + Warsztaty wokalno – aktorskie’’ np.: Jan Kowalski Warsztaty wokalno – aktorskie.


PLAN WARSZTATÓW

godz. 11.00 – 13.00
Warsztaty gr. 1 z Adamem Czaplą
Warsztaty gr. 2 z Jerzym Grzechnikiem

godz. 13.00 – 14.15
Przerwa obiadowa

Godz. 14.15 – 17.15
Warsztaty gr. 2 z Adamem Czaplą
Warsztaty gr. 1 z Jerzym Grzechnikiem

Osoba do kontaktu  – Dorota Nieradka |  tel. 530 557 406 | mail: nieradka.dorota@gmail.com


ADAM CZAPLA – Wokalista, trener wokalny. Od lat szkoli się, rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego mentorem wokalnym jest austriacki nauczyciel śpiewu i foniatra-laryngolog — dr Hubert Noe.

Trener wokalny oraz chórek w programie The Voice Kids TVP oraz The Voice Senior TVP. Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers, z którą doszedł do półfinału 9ej edycji programu Mam Talent. Ekspert wokalny w programie „Super Dzieciak” w TV Polsat. Konsultant wokalny przy przygotowaniach polskich reprezentantów w konkursie Eurowizji Junior w latach 2019-2021roku.

Na swojej dotychczasowej drodze miał okazję pracować z setkami wokalistów, realizując treningi indywidualne, warsztaty grupowe, a także asystując przy dziesiątkach nagrań studyjnych i pracach nad albumami zarówno jako trener wokalny jak i aranżer chórków oraz wokal wspierający. Jego głos możecie usłyszeć w tle takich utworów jak „Forever and a night” – Viki Gabor, „Zaskakuj mnie” Marcina Sójki. W różnych formach współpracował m.in z Viki Gabor, Anią Karwan, Martą Gałuszewską, Sarą James, Roksaną Węgiel, Antkiem Smykiewiczem, Blanką, Włodzimierzem Dębowskim (wokalista zespołu Łąki Łan), Jeremim Sikorskim, Alą Tracz czy zespołem 4Dreamers.


JERZY GRZECHNIK – wokalista, aktor musicalowy.  Stypendysta Akademii Wokalno-Aktorskiej Aero Folkehojskole w Danii. Laureat debiutów Opolskich 2008, uczestnik programów telewizyjnych (m.in. the Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia, Przebojowa Noc i Złota Sobota), gra w kilkunastu produkcjach warszawskiego teatru Studio Buffo (m.in główną rolę Jana w legendarnym musicalu Metro, w Romeo i Julii, Piotrusiu Panie, Policie, Mistrzu i Małgorzacie (jako Jeszua Hanocri) oraz w Wieczorach tematycznych i spektaklach muzycznych). Zagrał również Ernsta Lubitscha, główną męską rolę, w niemieckojęzycznej adaptacji musicalu Polita w Stuttgarcie. Autor tekstów i melodii. Producent kilkunastu teledysków. W 2017 roku wydał autorską płytę „Przeze mnie, o mnie” oraz skomponował i zaśpiewał wielogłosową ścieżkę muzyczną do radiowej adaptacji „Widm w Mieście Breslau” Marka Krajewskiego w reżyserii Mariusza Malca. Zagrał również we wspomnianej sztuce. Wziął także udział w dwóch widowiskach muzyczno-teatralno-telewizyjnych „Niezłomni” oraz „Wolność we Krwi”, grając w nich główne role. Pojawił się także w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe”, zaśpiewał w serialu „Polowanie na Ćmy” oraz w filmie „Święta Inaczej”, a także nagrał jedną z żydowskich pieśni Rocco de Shabos do filmu dokumentalnego „Niepamiętnik”. Gra również w spektaklach ekologiczno-akrobatyczno-musicalowych w ramach produkcji BOHEMA HOUSE, mianowicie w „Plastikowym Cyrku Doktora Dolittle” (główna rola), w „Calineczce – magia tkwi w naturze”, w „Dziewczynce z Zapałkami – świat smogu” oraz w „Blamażu Klimatycznym” (na motywach Opowieści Wigilijnej Dickensa). Jerzy Grzechnik prowadzi również warsztaty artystyczne, organizuje wieczory muzyczne oraz występuje gościnnie w rozmaitych projektach muzycznych oraz koncertach – również telewizyjnych (chociażby w „(Nie)zakazanych Piosenkach” z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego, Biesiadach Dwójki, czy w Koncertach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu).


1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

Nabór wystawców na Niżański Festiwal Kultury Łowieckiej

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego udziału Koła Łowieckie, Kluby...

KONKURS FILMOWY

Młodzieżowa Rada Miejska w Nisku oraz Burmistrz Gminy i...

Sukcesy naszych wokalistek na ogólnopolskich konkursach!

Podopieczni Aliny Bytnar wzięli udział w kolejnych konkursach wokalnych,...

Przegląd sztuki dziecięcej i młodzieżowej SZKATUŁA 2024

Niżańskie Centrum Kultury SOKÓŁ zaprasza na Przegląd Sztuki Dziecięcej...

Zapraszamy na spektakl „Robale”

Zapraszamy na spektakl "Robale" w wykonaniu Młodszej Grupy Teatru...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu