7.7 C
Nisko
niedziela, 3 marca, 2024

Rodzinne Warsztaty Świąteczne

Udostępnij

W niedzielę, 10 grudnia 2023 r., odbyły się wyjątkowe Rodzinne Warsztaty Świąteczne, które miały miejsce w starej szkole na osiedlu Malce w Nisku. Uczestnicy warsztatów mieli okazję wziąć udział w zajęciach, które miały na celu rozwijanie kreatywności oraz budowanie świątecznej atmosfery.

Jednym z głównych punktów programu było tworzenie świątecznych eko-torb, które nie tylko są praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. Rodziny z zapałem zabierały się do pracy, ozdabiając torby świątecznymi motywami. Kolejnym zadaniem było tworzenie zimowej ramki na zdjęcia. Uczestnicy mieli okazję spersonalizować swoje ramki, dodając elementy charakterystyczne dla zimy i świąt. To idealna okazja do uwiecznienia rodzinnych chwil i stworzenia niepowtarzalnej pamiątki.
Warsztaty zakończyły się stworzeniem urokliwych gwiazdkowych lampionów. Uczestnicy ozdabiali lampiony, nadając im wyjątkowy, magiczny wygląd. Gotowe lampiony stanowiły nie tylko ozdobę, ale również świetny sposób na wprowadzenie świątecznego nastroju do domów.

Rodzinne Warsztaty Świąteczne w starej szkole na osiedlu Malce w Nisku okazały się być doskonałym sposobem na spędzenie niedzielnego popołudnia. Wydarzenie to z pewnością rozpoczęło magiczny okres świąteczny dla wszystkich uczestników.

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

ZWYCIĘZCY ZAPASÓW TANECZNYCH 2024

Kolejna edycja Zapasów Tanecznych już za nami. XVII Przegląd...

Wariacje z wełną w NCHiT

W dniach 27 i 28.02.2024 r, Niżańskie Centrum...

Koncert Limboski Solo Act

W sobotę, 17 lutego 2024 r., odbył się kolejny...

Operetka Miłość Muzyką Wyśpiewana

W dniu 18 lutego 2024 r., w sali widowiskowej...

„Mit jak Malowany” – III wykład cyklu „Obrazy Mówią”.

W piątek, 23 lutego w Niżańskim Centrum Historii...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu