19.4 C
Nisko
sobota, 23 września, 2023

Przegląd Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej SZKATUŁA

Udostępnij

Za nami Przegląd Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej „Szkatuła”. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 18 czerwca, na scenie plenerowej Parku Miejskiego w Nisku.

Na scenie zaprezentowali się uczestniczy zajęć artystycznych Niżańskiego Centrum Kultury SOKÓŁ. W czasie wydarzenia Miało miejsce również wręczenie statuetek „Działacz Kultury” przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.

Przegląd był również okazją do oficjalnego otwarcia zmodernizowanego amfiteatru. W styczniu br. dobiegła końca realizacja projektu ROZBUDOWA AMFITEATRU – PARK KULTURY

Projekt został zrealizowany w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury 2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gmina i Miasto Nisko uzyskała dotację w wysokości 236 000,00 zł, którą przeznaczyła na stworzenie dogodnych warunków do organizacji przedsięwzięć kulturalnych poprzez rozbudowę istniejącego amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku. W ramach zadania wykonano siedziska dla publiczności, kulisy przy scenie plenerowej oraz zagospodarowano teren w otoczeniu amfiteatru. Rozbudowa infrastruktury w znaczny sposób ułatwi nam prowadzenie działalności kulturalnej i animacyjnej, a dla Państwa są to lepsze warunki do korzystania z tej oferty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

Odbudowa Niska po Wielkiej Wojnie

Za nami pierwszy wykład z cyklu „Nisko między wojnami”....

Koncert Kapel Ludowych NA STRAŻY TRADYCJI

W ubiegłą niedzielę, 10 września na Placu Wolności w...

Warsztaty Wokalne z jury Festiwalu Baśniowej Piosenki

Przed nami kolejna, już V edycja, Festiwalu W krainie...

Koncert Pablopavo i Ludziki

W sobotę, 30 września o godz. 20.00, zapraszamy...

SPEKTAKL Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów

Zapraszamy na spektakl Teatru im. Wandy Siemaszkowej "Sprawiedliwi. Historia...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu