7.7 C
Nisko
środa, 24 kwietnia, 2024

Przegląd Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej SZKATUŁA

Udostępnij

Za nami Przegląd Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej „Szkatuła”. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 18 czerwca, na scenie plenerowej Parku Miejskiego w Nisku.

Na scenie zaprezentowali się uczestniczy zajęć artystycznych Niżańskiego Centrum Kultury SOKÓŁ. W czasie wydarzenia Miało miejsce również wręczenie statuetek „Działacz Kultury” przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.

Przegląd był również okazją do oficjalnego otwarcia zmodernizowanego amfiteatru. W styczniu br. dobiegła końca realizacja projektu ROZBUDOWA AMFITEATRU – PARK KULTURY

Projekt został zrealizowany w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury 2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gmina i Miasto Nisko uzyskała dotację w wysokości 236 000,00 zł, którą przeznaczyła na stworzenie dogodnych warunków do organizacji przedsięwzięć kulturalnych poprzez rozbudowę istniejącego amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku. W ramach zadania wykonano siedziska dla publiczności, kulisy przy scenie plenerowej oraz zagospodarowano teren w otoczeniu amfiteatru. Rozbudowa infrastruktury w znaczny sposób ułatwi nam prowadzenie działalności kulturalnej i animacyjnej, a dla Państwa są to lepsze warunki do korzystania z tej oferty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

„Wsi wesoła, wsi spokojna ?” – siódmy wykład z cyklu „Obrazy mówią”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na siódmy wykład z naszego...

TRIUMF GRUP TANECZNYCH!

13 kwietnia 2024 r. zespoły taneczne Niżańskiego Centrum Kultury...

Pocztówka z Niska – scrapbooking dla najmłodszych.

W dniach 15 i 16.04.2024 r, Niżańskie Centrum Historii...

Zapraszamy na widowisko „Koronkowe drzewo”

Zapraszamy na widowisko "Koronkowe drzewo" - najnowszą produkcję teatralną...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu