8.7 C
Nisko
poniedziałek, 29 maja, 2023

Pracownia Animacji Poklatkowej w NCK Sokół

Udostępnij

Interesujesz się fotografią? Ciekawią Cię nowe style prezentacji multimedialnych? Intryguje łączenie form przekazu i zastanawia co wyjdzie z połączenia tradycyjnych technik z nowoczesnymi technologiami ? Z Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” będziesz mógł odkryć malowniczy świat animacji poklatkowej.

Dzięki pozytywnemu zaopiniowaniu projektu Konwersja cyfrowa domów kultury przygotowaliśmy profesjonalną Pracownię Animacji Poklatkowej. Będzie ona dostępna dla dzieci, młodzieży ale także dorosłych – jednym słowem wszystkich, którzy będą chcieli razem z nami tworzyć, uczyć się i kreatywnie bawić nowymi możliwościami. 

Czym jest animacja poklatkowa? Jest to technika, która polega na wykonaniu serii zdjęć przedmiotu lub przedmiotów, które przesuwa się w kolejnych ujęciach. Nakładając je na siebie, przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, osiągamy wrażenie ciągłego płynnego ruchu. Jest to forma z powodzeniem wykorzystywana w kinie i telewizji przy realizacji filmów rysunkowych. 

Pracowania Animacji Poklatkowej w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku

Technika animacji poklatkowej jest nam niezwykle bliska i dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać w tym kierunku. Nasza pracowania została wyposażona w profesjonalny sprzęt niezbędny do realizacji materiałów w technice animacji poklatkowej. Mamy do dyspozycji zestaw komputerowy z dostosowanym oprogramowaniem do obróbki animacji. Zestaw lamp studyjnych oraz aparat pełnoklatkowy z obiektywem pozwalają realizować profesjonalne i precyzyjne zdjęcia. Zestaw dopełnia wysokiej klasy tablet graficzny.   

Projekt Konwersja cyfrowa domów kultury finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

KONCERT PAULINY PRZYBYSZ

Ogłaszamy kolejny Koncep.t muzyczny ! Już 3 czerwca o...

Dzień Dziecka – Miasteczko Innowacji

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców na niezwykłe wydarzenie, które...

Lekcja w kinie Sokół. Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy do skorzystania z oferty Kina „Sokół” na dopołudniowe...

Wyniki Konkursu „Nisko przyszłości”

Do 12 maja przyjmowaliśmy zgłoszenia do konkursu plastycznego „NISKO...

NABÓR WYSTAWCÓW NA IMPREZĘ „MIASTECZKO INNOWACJI”

Regulamin Karta zgłoszeniowa Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu