7.8 C
Nisko
piątek, 1 marca, 2024

Operetka Miłość Muzyką Wyśpiewana

Udostępnij

Zapraszamy Państwa w podróż do świata cudownych melodii ze znanych musicali, operetek i oper, w której zaprezentuje się niezwykle utalentowana para śpiewaków i aktorów, solistów polskich scen muzycznych – Izabela Witwicka i Jacek Ozimkowski. 

Ten wyjątkowy duet, charakteryzuje charyzma, pasja i miłość do wykonywanego zawodu. Podczas uteatralnionej akcji przedstawiają barwny świat,  któremu towarzyszy radość, zaduma i nostalgia. Wykonawcy dostarczają widzom spektrum artystycznych emocji, nawiązując z nimi niezapomniane relacje i niecodzienną więź.


NIEDZIELA | 18.02.2024 | godz. 17.00

BILETY 40 zł można nabyć stacjonarnie w sekretariacie Niżańskiego Centrum Kultury SOKÓŁ
lub online <<>> BILETOMAT
Cena biletu w dniu koncertu 45 zł


Izabela Witwicka
Śpiewaczka, aktorka, nauczyciel, choreograf, a przede wszystkim miłośnik sceny muzycznej. Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu, Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, Akademii Muzycznej w Katowicach.
Solistka Operetki Śląskiej, Teatru Muzycznego w Gliwicach, Gliwickiego Teatru Muzycznego.
Twórczyni Teatru Muzycznego IWIA. Zdobywczyni Złotej Maski w kategorii „Spektakl roku dla dzieci” za baśń muzyczną Jerzego Hundziaka „Kot w Butach”, Nagrody II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, Nagrody Specjalnej Jury „Dla Zespołu Aktorskiego GTM za wspaniałą zbiorową kreację w spektaklu Ragtime Stephen Flaherty”.

Jacek Ozimkowski
Śpiewak, aktor, nauczyciel. prof. dr hab. Dziekan wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej  w Krakowie. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, Akademii Muzycznej w Krakowie.
Solista zespołu Capella Cracoviensis, Opery Krakowskiej. Współpracuje z niemal wszystkimi scenami muzycznym w Polsce, koncertując nieprzerwanie od 1995 r.
Występował w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, Norwegii, USA, Ukrainie, Litwie i we Włoszech, a nawet w Kazachstanie oraz Chińskiej Republice Ludowej. Dokonał wielu nagrań do Polskiego Radia i TV. Jest zapraszany na prestiżowe festiwale muzyczne w kraju i za granicą.

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

ZWYCIĘZCY ZAPASÓW TANECZNYCH 2024

Kolejna edycja Zapasów Tanecznych już za nami. XVII Przegląd...

Koncert Limboski Solo Act

W sobotę, 17 lutego 2024 r., odbył się kolejny...

Operetka Miłość Muzyką Wyśpiewana

W dniu 18 lutego 2024 r., w sali widowiskowej...

Koncert Angela Gaber & Tomasz Dybała

Zapraszamy na kolejną odsłonę Koncep.tu muzycznego - Angela...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu