21.1 C
Nisko
czwartek, 21 sierpnia, 2025

Nowa wystawa czasowa poświęcona twórczości Bartłomieja Pucko

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowej wystawy czasowej poświęconej twórczości Bartłomieja Pucko.


Otwarcia wystawy dokonają Dyrektor Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” Radosław Maziarz oraz autor prac Bartłomiej Pucko 13 listopada 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji.

Wstęp wolny.

Wystawa będzie dostępna dla publiczności od 13 listopada 2024 r. do 17 stycznia 2025 r.


Bartłomiej Pucko – urodzony w 1974 roku w Ulanowie, jest pracownikiem Gminnego Centrum Kultury w Ulanowie, dziennikarzem, regionalistą, przewodnikiem i pasjonatem lokalnej historii. Na wystawie zaprezentuje swoje niezwykłe rysunki wykonane tuszem, które przedstawiają obiekty architektoniczne Niska. Niewielka część ekspozycji obejmuje także jego autorskie rysunki abstrakcyjne.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki oraz osoby zainteresowane historią i kulturą regionu do wspólnego odkrywania twórczości Bartłomieja Pucko. Będzie to wyjątkowa okazja do podziwiania talentu artysty i głębszego zrozumienia jego inspiracji.


Serdecznie zapraszamy

1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

Warsztaty Wokalne VII Festiwalu „W Krainie Baśniowej Piosenki”

Kiedy: 25 października 2025 r., godz. 9:00 – 15:00Gdzie: Niżańskie Centrum...

VII Festiwal W Krainie Baśniowej Piosenki

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie kolejnej edycji Festiwalu „W Krainie...

Święto Niska już 31 sierpnia!

31 sierpnia Stadion MKS "Sokół" w Nisku stanie się...

Stand-up Paweł Chałupka – Życie jest nobelon

Paweł Chałupka powraca z zupełnie nowym, świeżutkim programem stand-upowym...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu