6.7 C
Nisko
niedziela, 3 marca, 2024

KONCERT ROCKONISKO DLA WOŚP

Udostępnij

Zapraszamy na wydarzenie muzyczne – koncert ROCKONISKO, który odbędzie się 27 stycznia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej NCK SOKÓŁ w Nisku.

Cały dochód z koncertu oraz zebrane w trakcie imprezy datki zostaną przeznaczone na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemność z pomocą innym.


SOBOTA | 27.01.2024 | GODZ. 18.00
sala widowiskowa NCK SOKÓŁ


SACRAMENT

Zespół Sacrament powstał 1988 roku w Gorlicach fascynując się kapelami z gatunku cięższego i melodyjnego brzmienia.
Grupa koncertowała i brała udział w wielu przeglądach. Niestety chwilę później zawiesiła działalność. Po ponad trzech dekadach muzycy ponownie wzięli w dłonie instrumenty przygotowując się do WOŚP 2023 w Bieczu, by dać publiczności dawkę niesamowitej energii płynącej z ich dynamicznej heavy metalowej muzyki. Po fantastycznym występie posypały sie kolejne propozycje koncertowe m.in. Dni Gorlic 2023 z gościnnym udziałem Titusa z Acid Drinkers i Kurovsky, Moto Rock Festiwal, Rock Staw Festival, 2 Wiosna Motocykliczna – Nowy Sącz, Klub Progresja Warszawa jako gość specjalny zespołu CETI i Grzegorza Kupczyka.

Gorlicka kapela świętuje w tym roku swój jubileusz 35-lecia powstania. W sierpniu managerem zespołu został Michał Kot, pracujący m.in. z: Grzegorz Kupczyk & CETI, Grzegorz Kupczyk, Jaguar, Bad Taste, Killuminati. Obecnie Sacrament przygotowuje w studiu materiał na płytę, która ukaże się na początku przyszłego roku, równocześnie dopracowując materiał na kolejne koncerty.

Występują w składzie: Robert Bugno – wokal | Sławomir Litwa – gitara | Łukasz Liana – gitara | Piotr Piszczel – gitara basowa | Sebastian Smołkiewicz – perkusja | Grzegorz Kurowski – gitara


JOLLY ROGER

Stalowowolska metalowa formacja, łącząca melodyjne, wyraziste gitarowe riffy z mocnym wokalem i głębokim, oryginalnym brzmieniem liry korbowej. Zespół koncertuje od 2010 roku. W tym czasie wielokrotnie prezentował się na klubowych scenach podkarpacia i małopolski, serwując publiczności niezapomniane, energetyczne metalowe granie inspirowane twórczością weteranów gatunku. Kapela pracuje obecnie nad premierową płytą.
Skład: Dawid „Dejw” Niemiec – gitara | Jacek „Jaco” Orliński – gitara | wokal Roger Chruściel – lira korbowa, wokal | Kacper Rajfur – perkusja | Krystian „Koniu” Wojtala – bas


FAST FINGERS

To muzyczna dobrze naoliwiona maszyna, po zderzeniu z którą Twój świat już nigdy nie będzie taki sam. To chodzący i oddychający dowód na to, że Rock’n’roll nie umarł i ma się świetnie! Zespół powstał w 2018 roku w Tarnobrzegu. W 2020 r. wydał debiutancki album pt. Revolution. Muzyka Fast Fingers to ostre, szybkie garażowe granie czyli żywiołowy street rock&n&roll w jego najczystszej postaci. Gramy to co czujemy, śpiewamy o otaczającym nas świecie, ale przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. Dajemy 100 % siebie i 0-zero ściemy!
Skład zespołu to 4 przeuroczych jegomości: Mateusz Walski (Mati) – Perkusja | Michał Kopeć – Bas | Marcin Przybyś ( Przybas ) – Gitara i Wokal | Jurand (gość ma tak na imię nie potrzebuje ksywy ) Dul – Gitara1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

ZWYCIĘZCY ZAPASÓW TANECZNYCH 2024

Kolejna edycja Zapasów Tanecznych już za nami. XVII Przegląd...

Koncert Limboski Solo Act

W sobotę, 17 lutego 2024 r., odbył się kolejny...

Operetka Miłość Muzyką Wyśpiewana

W dniu 18 lutego 2024 r., w sali widowiskowej...

Koncert Angela Gaber & Tomasz Dybała

Zapraszamy na kolejną odsłonę Koncep.tu muzycznego - Angela...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu