9.9 C
Nisko
czwartek, 22 lutego, 2024

Koncert Mikromusic Acoustic Trio

Udostępnij

1,161FaniLubię
274ObserwującyObserwuj
47SubskrybującySubskrybuj

Za nami kolejny koncert z cyklu Koncep.t muzyczny. Na naszej scenie, w piątek 23 września, wystąpił Mikromusic Acoustic Trio.
Zespół wystąpił w składzie: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło. Podczas występu w akustycznej odsłonie usłyszeliśmy m.in. „Takiego chłopaka”, „Na krzywy ryj”, „Synu” czy „Tak mi się nie chce”. Sala widowiskowa Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” była wypełniona po brzegi, a wrocławskie trio stworzyło niezapomniany klimat.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka” Wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2021 r.

W ramach Koncep.tu muzycznego w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” wystąpił Czesław Mozil Solo, Postman oraz zespół Voo Voo.

Ułatwienia dostępu