8.6 C
Nisko
sobota, 20 kwietnia, 2024

Dobiegła końca realizacja projektu. ROZBUDOWA AMFITEATRU – PARK KULTURY

Udostępnij

1,161FaniLubię
274ObserwującyObserwuj
47SubskrybującySubskrybuj

Projekt został zrealizowany w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury 2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gmina i Miasto Nisko uzyskała dotację w wysokości 236 000,00 zł, którą przeznaczyła na stworzenie dogodnych warunków do organizacji przedsięwzięć kulturalnych w mieście poprzez rozbudowę istniejącego amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku.

W ramach zadania wykonano siedziska dla publiczności, kulisy przy scenie plenerowej oraz zagospodarowano teren w otoczeniu amfiteatru. Rozbudowa infrastruktury w znaczny sposób ułatwi Niżańskiemu Centrum Kultury „Sokół” prowadzenie działalności kulturalnej i animacyjnej, a mieszkańcy w wygodny sposób będą mogli korzystać z oferowanych atrakcji. 

Z niecierpliwością czekamy na sezon letni, by móc Państwa zaprosić na pierwsze wydarzenie w nowym, ulepszonym zakątku naszego niżańskiego parku.

Dziękujemy Panu Wiceministrowi Marcinowi Warchołowi za wsparcie starań o poprawę infrastruktury służącej niżańskiej kulturze.Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego


Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Ułatwienia dostępu