9.9 C
Nisko
czwartek, 22 lutego, 2024

BENIO W OPAŁACH – interaktywny spektakl Teatru TAK

Udostępnij

Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza wszystkich najmłodszych mieszkańców Niska i okolic na interaktywny spektakl „Benio w opałach” w wykonaniu Teatru TAK.

Spektakle prezentowane przez Teatr TAK cieszą się ogromnym powodzeniem. To już kolejna wizyta tej grupy teatralnej w Nisku. Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć spektakl „O pchle, co manier nie miała” i „Nadchodzi Pipi”.

W czwartek, 26 stycznia o godz. 17.00, poznamy historię Benia. Główny bohater Benio – nie do końca zwykła zielona żabka, za sprawą Muchy Sio zaklina swoją przyjaciółkę Larysę, która zaczarowana robi wszystko, co tylko Benio prosi. Czy na tym polega przyjaźń? Bohater uczy cierpliwości i szacunku do przyjaciół i do wszystkich rówieśników. Uświadamia dzieciom, że nie mogą mieć wszystkiego chociaż czasem pokusa jest naprawdę silna.

„Benio w opałach” to spektakl interaktywny z elementami języka angielskiego. Aktorzy nie grają ze sobą i dla siebie, lecz z dziećmi i dla dzieci. Pozwalają im całkiem dobrowolnie wejść do bajkowego świata i reżyserować go (oczywiście pod kontrolą). Dzięki temu spektakl żyje, każda realizacja jest wyjątkowa, aktorzy czerpią inspirację do budowania swoich ról z mądrości i wdzięku dzieci, a to sprawia, że postaci stają się jeszcze bardziej wiarygodne i lubiane przez najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy ! Wstęp wolny !

Plakat do spektaklu Benio w opałach
1,161FaniLubię
364ObserwującyObserwuj
48SubskrybującySubskrybuj

Polecane

Koncert Angela Gaber & Tomasz Dybała

Zapraszamy na kolejną odsłonę Koncep.tu muzycznego - Angela...

SPEKTAKL „KŁAMSTWO”

Kłamstwo to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o...

Klub Filmowy Kina Sokół zaprasza na film „Popiół i diament”

Zapraszamy wszystkich miłośników kina na kolejne spotkanie Klubu Filmowego...

NABÓR WYSTAWCÓW – KIERMASZ WIELKANOCNY

Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników,...

Archiwalne posty

Ułatwienia dostępu