Koła zainteresowań


ZESPÓŁ TANECZNY PIRUET

Zespół istnieje od września 2020 roku, skupia dzieci i młodzież, które chcą rozwijać swoje umiejętności ruchowe, świadomość własnego ciała i kreatywność. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7- 10 lat oraz 11 – 14 lat.

Zespół realizuje różnorodne formy taneczne z dominującym stylem „show dance”. Podczas zajęć młodzi artyści poznają techniki tańca klasycznego, acro, modern i jazz. PIRUET prezentuje układy taneczne podczas występów estradowych na różnorodnych wydarzeniach artystycznych i koncertach.

Instruktor i choreograf:  Dominika Piróg
Dla kogo: dzieci i młodzież / od 7 lat
REGULAMIN


ZAJĘCIA WOKALNE

Podczas lekcji śpiewu młodzi wokaliści pracują nad emisją głosu, prawidłowym oddechem, dykcją, artykulacją i intonacją pod czujnym uchem instruktorki. Ćwiczenia głosu i piosenek odbywają się w małych grupach lub indywidualnie. Zwieńczeniem zajęć są tematyczne koncerty, występy okolicznościowe oraz konkursy wokalne.

Prowadzący: Antonia Kłosowska, Emilia Warchoł
Dla kogo: dzieci i młodzież/ od 6 lat
REGULAMIN


PRACOWNIA WARSZTATU ARTYSTYCZNEGO

Różnorodna tematyka zajęć pozwala rozwijać wyobraźnię i pomysłowość oraz doskonalić umiejętność posługiwania się różnymi materiałami i narzędziami plastycznymi.  

Prowadzący: Anna Seroka – Szoja
Dla kogo: dzieci / od 7 lat
REGULAMIN


NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH

Stałą formą zajęć w naszej placówce, rozwijającą osoby uzdolnione muzycznie,  jest nauka gry na instrumentach. Z indywidualnych lekcji korzystają zarówno dzieci jak i młodzież. Celem zajęć jest kształcenie słuchu, poczucia rytmu, pamięci i wyobraźni muzycznej. Repertuar dostosowujemy do wieku, indywidualnych umiejętności i upodobań ucznia.

Nauka gry na gitarze, ukulele, keyboardzie
Prowadzący: Łukasz Markowicz  
Dla kogo: dzieci i młodzież
REGULAMIN


NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Lekcje języka angielskiego odbywają się w atrakcyjnej formie z wykorzystaniem różnorodnych technik: gry, rebusy materiały audio i video wspomagające naukę. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i kameralnych grupach przez doświadczonego nauczyciela. Grupy tworzone są na podstawie wieku i poziomu znajomości języka.

Prowadzący: Magdalena Leń
Dla kogo: dzieci / od 7 lat
REGULAMIN

Ponadto dla uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej odbywa się kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty, oparty na wymaganiach i standardach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.  
REGULAMIN


PIERWSZY TANIEC – INDYWIDUALNE LEKCJE DLA NARZECZONYCH

Zapraszamy pary, które chcą przygotować niepowtarzalną choreografię na swój pierwszy taniec weselny. Lekcje dostępne w poniedziałki, środy i piątki. Godziny ustalane indywidualnie

Prowadzący: Lidia Zastawna