13.7 C
Nisko
niedziela, 19 maja, 2024

LENA I ŚNIEŻEK

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy w obsadzie filmu szybko rozpoznają znane twarze Roberta Kneppera i Wade’a Williamsa – gwiazd kultowego serialu „Prison Break”.

 Ambasadorką filmu jest Lenka z kanału „Hejka tu Lenka!” Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem

ORYGINALNY TYTUŁ: Lena and Snowball
PREMIERA KINOWA: 5 sierpnia 2022
GATUNEK: Familijny, Komedia, Przygodowy
PRODUKCJA: USA 2020
REŻYSERIA: Brian Herzlinger
OBSADA: Melissa Collazo („Świąteczna zamiana”, „Randka z gwiazdą”), Robert Knepper („Skazany na śmierć”, „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1”), Wade Williams („Venom”, „Skazany na śmierć”), Branscombe Richmond („Renegat”, „Król Skorpion”)

Data

sie 26 2022
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:30

Koszt

16 zł | 14 zł

Lokalizacja

Kino Sokół
ul. T. Kościuszki 9, 37-400 Nisko
Kategoria

Ułatwienia dostępu