8.3 C
Nisko
czwartek, 5 października, 2023
Plakat promujący retransmisję koncertu Andre Rieu

KONCERT KINOWY ANDRÉ RIEU

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

———————————————————————————————————-

Bilety* do nabycia w NCK „Sokół” w dniu koncertu oraz w przedsprzedaży od 1 września 2022, cena: 30,00 zł

*Nie obowiązują: kody, zaproszenia

KONTAKT KINO: + 48 502 074 816

Produkcja: Holandia [2021]
Gatunek: koncert
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Data

wrz 25 2022
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:50

Koszt

30 zł

Lokalizacja

Kino Sokół
ul. T. Kościuszki 9, 37-400 Nisko

Ułatwienia dostępu