Pracowity i owocny weekend dla formacji Mażoretek NCK „Sokół”. W sobotę 5 czerwca 2021 r. grupa w składzie Kaja Puzio, Wiktoria Gleich, Natalia Siek, Maria Gil, Anna Cielepak, Gabriela Polak
i Kinga Kaczmarek wystąpiły na I Mistrzostwach Polski Mażoretek Online zdobywając tam tytuł I Wicemistrza Polski w kategorii miniformacja baton młodzież, II Wicemistrza Polski w kat. duo baton młodzież oraz Mistrza Polski w kat. solo baton dorośli.

Zaś w niedzielę, 6 czerwca, dziewczyny prezentowały się na żywo na Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo–Wschodniej w Pustkowie – Osiedlu. Rywalizacja zakończyła się następująco: I miejsce i tytuł Mistrza Polski Południowo–Wschodniej w kat. miniformacja baton seniorki, I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. solo baton grandsenior, oraz VI miejsce w kat. duo baton seniorki. W tym miejscu należy wspomnieć, że formacja swoje treningi rozpoczęła 3 miesiące temu. Dziewczyny trenują w wolnym czasie, zazwyczaj pomiędzy szkołą a pracą. Wszystkie odniesione sukcesy to wynik ciężkiej pracy i poświęcenia całej grupy. Dziewczyny same opracowują nowe techniki tańca, uczą się wzajemnie i same się doskonalą. Nad przygotowaniem technicznym i choreograficznym czuwa Kinga Kaczmarek. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o sukcesach tej formacji, gdyż ich pracowitość i upór pokazują, że nawet w krótkim czasie można osiągnąć wiele.

FOTOGALERIA >>>>  I MISTRZOSTWA POLSKI MAŻORETEK ONLINE