RSS
30. finał WOŚP w Nisku

30 stycznia 2022 w PSP nr 1 w Nisku zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Koncert zespołu The Difference na WOŚP 2022

30 stycznia w czasie 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie wystąpił zespół The Difference. 

Wernisaż wystawy Mariana Pelica

W niedzielny wieczór 30.01.2022 r. w galerii Niżańskiego Centrum Historii i Tradycji otworzyliśmy wystawę prac Mariana Pelica, fotografa, artysty znanego powszechnie w Nisku i okolicy. Więcej o wystawie >>> Wernisaż wystawy Mariana Pelica

Koło Fotograficzne NCK SOKÓŁ

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację ze styczniowego spotkania Koła Fotograficznego NCK SOKÓŁ. W czasie zajęć uczestnicy szlifowali warsztat robienia zdjęć portretowych z udziałem modelki Oliwii Drozd.

Koncert Kolęd 2022

W czwartek, 6 stycznia 2022 r., na scenie Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" wybrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Orkiestry Kameralnej pod batutą Michała Zagai i wokalistek że Studium Wokalnego NCK. Autorem zdjęć jest Tomasz Tarkowski. 

Rozstrzygnięcie Konkursu na Najciekawszą Szopkę 2021

Za nami kolejna edycja konkursu na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową. W poniedziałek, 20 grudnia 2021 r., w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” zostały przyznane nagrody i wyróżniania. 

Warsztaty tworzenia świątecznych wieńców

2 grudnia w Niżańskim Centrum Kultury Oddz. Zarzecze odbyły się warsztaty z tworzenia świątecznych ozdób. Uczestnicy zajęć przygotowywali świąteczne wieńce na drzwi. Efekty pracy przedstawiamy poniżej.

Rękodzieło z Handmade

Grupa nieformalna Handmade s tworzyła ozdoby świąteczne, które zostały zaprezentowane w Niżańskim Centrum Kultury "Sokół" Oddział w Zarzeczu 30 listopada 2021 oraz w Niżańskim Centrum Kultury Sokół w Nisku 5 grudnia 2021 r. 

Nominacja
Guguły
Guguły (21)
 
Powered by Phoca Gallery