Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach wydarzenia Nadwiślański Fashion Street. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu streetowej stylizacji modelki/modela w przestrzeni regionu (okolice Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli i Niska), w sposób nowatorski i niebanalny.

Zdjęcia można nadsyłać do 2 sierpnia, do godziny 23.59. Dzień później na Facebooku „Tygodnika Nadwiślańskiego” zostanie opublikowana galeria nadesłanych prac i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 5 sierpnia, do godz. 12.00.

Zdjęcia, które otrzymają największą liczbę pozytywnych reakcji, zostaną zaprezentowane 8 sierpnia na sandomierskim rynku, podczas finału wydarzenia, wraz z tymi, które za najlepsze uzna Jury, które składać się będzie z przedstawicieli organizatorów wydarzenia.

Autor najlepszego zdjęcia i modelka zostaną zaproszeni do strefy VIP podczas wydarzenia Nadwiślański Fashion Street, gdzie będą mieli okazję poznać osoby z branży. Fotograf otrzyma także możliwość darmowego wypożyczenia na weekend samochodu z Autoryzowanego Salonu Skody PHU Edward Buława w Agatówce, pod Stalową Wolą.

Wyróżnione zdjęcia będzie można oglądać na wystawie w Iluzion Art Cafe w Sandomierzu. Oprócz tego autor zwycięskiej pracy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”.
Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem autora należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując Nadwiślański Fashion Foto.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.tyna.info.pl